Artykuł Premium

Artykuł sponsorowany w portalu krajobrazmiejski.pl to bardzo skuteczna i nieinwazyjna forma promocji, stanowiąca połączenie reklamy i public relations. Profesjonalnie przygotowany artykuł ekspercki może zbudować lub wzmocnić Państwa markę, co przełoży się na sprzedaż oferowanych produktów i usług. Informacje o artykule sponsorowanym:

artykuł sponsorowany linkowany jest przez 1 dzień ze strony głównej portalu krajobrazmiejski.pl w zakładce odpowiadającej tematycznie treści artykułu sponsorowanego.

- przez 1 dzień wyświetlany jest jako główny w odpowiednim serwisie tematycznym, a następnie wyświetlany w archiwach serwisu tematycznego
- artykuł sponsorowany może być napisany przez redakcję krajobrazu miejskiego lub przez Klienta
- artykuł może zawierać od 1800 do 2200 znaków włącznie ze spacjami
- istnieje możliwość zamieszczenia w artykule aktywnych linków kierujących do strony www Klienta lub aktywnych linków kierujących do ulotek, folderów i innych materiałów reklamowych przygotowanych w formacie PDF.
- w artykule zamieszczamy zdjęcia dostarczone przez Klienta w ilości 1-4
- artykuł sponsorowany jest oznaczony za pomocą zapisu: „artykuł sponsorowany”
- w artykule sponsorowanym umieszczamy słowa i frazy kluczowe, dzięki czemu osoby poszukujące informacji o konkretnych usługach i produktach z łatwością znajdą Państwa ofertę.


Kontakt:

Mail: kontakt@krajobrazmiejski.pl